Długopisy reklamowe z nadrukiem


Długopisy reklamowe z logo

Oferujemy Państwu szeroki wybór długopisów reklamowych ze znakowaniem.
Na długopisach możemy umieścić Państwa logo, napis lub inną dowolną grafikę.
Posiadamy długopisy wykonane z metalu, plastiku oraz pióra wieczne lub kulkowe, o różnych wzorach i w rożnych przedziałach cenowych.
Na artykułach piśmiennych wykonujemy nadruk metodą tampodruku, możemy również wykonać grawer laserowy, w zależności od materiału z jakiego wykonany jest przedmiot.

Zapytania prosimy kierować na adres: kontakt@merea.com.pl

Co robimy?

Projekty graficzne i druk

Stworzymy dla Państwa ciekawe i kreatywne projekty graficzne, między innymi: ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, banery, kalendarze, teczki oraz wiele wiele więcej. Zaprojektujemy i wydrukujemy niemalże wszystko. Zajmiemy się także wykonywaniem identyfikacji wizualnej firmy, projektami logo, oraz grafiką na strony www.

Gadżety reklamowe

Posiadamy bardzo bogatą ofertę na gadżety reklamowe (ponad 50 000 artykułów) na których możemy umieścić Państwa logotyp lub inny projekt. W naszych katalogach znajdą Państwo długopisy, breloczki, kubki, szeroki wybór ceramiki reklamowej, narzędzi, parasoli, toreb, teczek, plecaków... oferta jest ogromna i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nadruki i znakowania wszelkiego rodzaju

Wykonujemy nadruki na torbach, koszulkach, długopisach, brelokach i innych gadżetach reklamowych dostępnych w naszej ofercie. Znakowanie wykonujemy różnymi metodami między innymi nadruk tampodrukiem, sitodrukiem, sublimacją, druk UV, grawer laserowy, haft.

Smycze reklamowe

Wykonujemy smycze reklamowe, drukowane od podstaw na taśmie satynowej w pełnym kolorze i wysokiej jakości z możliwością nadrukowania nawet zdjęcia. Smycze standardowo zakończone są metalowym karabińczykiem, lecz możemy dodać klamerkę, szelkę, złączkę GSM, holder, kieliszek z uchwytem.